Spanish Panama Language School

Enroll Now

Polish people in Panama learn Spanish at Spanishpanama.


 

 

Polish people in Panama learn Spanish at Spanishpanama.

Szkoła językowa w Panamie dla Polaków! 

“Spanish Panama” znajduje się w stolicy Panamy.
Szkoła językowa  “Spanish Panama”  jest idealną opcją dla osób, które chcą nauczyć sie języka hiszpańskiego w Ameryce Centralnej, bo gdzie indziej jak nie w hiszpańskojęzycznym kraju można najlepiej nauczyć się języka hiszpańskiego?
IMG-20130730-WA0001
Anna Faligowska learning Spanish in Panama City

 

 

 

W tym egzotycznymi mieście możesz odkryć piękną latynoską muzykę, tańce, sztukę i kulturę Panamy oraz liczne atrakcje turystyczne.
Od czasu przejęcia władzy nad kanałem, Panama rozwija sie w zadziwiającym tempie – panorama miasta zmienia się z miesiąca na miesiąc. Nawet najbardziej zaniedbane niegdyś dzielnice jak Casco Viejo, zmieniły się nie do poznania. Tamtejsze neokolonialne budynki, wraz z wąskimi uliczkami w 1997 zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Unesco. “Spanish Panama” z chęcią pomoże odkryć Tobie to piękne miasto.

Możemy odebrać Cię  z lotniska Tocumen (PTY), zapewnić nocleg, zajęcia z wykwalifikowanymi nauczycielami. Zapoznamy Cię ze słynnym Kanałem Panamskim, tutejszą sztuką, salsą. Pomożemy Ci zwiedzić plaże, tropikalne dżungle i rezerwaty Indian.

 

Spanish Panama Spanish school Panama
Anna Faligowska enjoys her Spanish classes in Panama City
Wszystko zapewnia “Spanish Panama”.
Naucz sie języka w z nami!
By Anna Ef Faligowska
Polish people in Panama learn Spanish at Spanishpanama.
Szkoła językowa  “Spanish Panama”  jest idealną opcją dla osób, które chcą nauczyć sie języka hiszpańskiego w Ameryce Centralnej